Lidiya Beauty salon Praha 6

Jak hodnotíte Lidiya Beauty

Reference

Podívejte se jaké hodnocení máme na Google.

LIDIYA BEAUTY
4.8
Na základě 56 recenzí
powered by Google
Theory Force
Theory Force
17:11 07 Dec 23
Яна Бобочка
Яна Бобочка
15:48 20 Nov 23
klára švecová
klára švecová
20:53 19 Nov 23
Ondrej S
Ondrej S
09:17 18 Nov 23
Výborný
Jana Kadeřábková
Jana Kadeřábková
13:29 14 Aug 23
Za mě je tento salon nejlepší. Byla jsem v mnoha a vždy hrůza. Holky se moc snaží a dělají svoji práci perfektně.Mile vás obslouží, jestli nechcete vodu nebo kafe. U nehtů se soustředí a přitom s vámi komunikují.Mohla bych tento salon jenom doporučit.
Ivan Chromej
Ivan Chromej
07:54 06 Aug 23
Ivan
Ivan
07:53 06 Aug 23
Inna Chromej
Inna Chromej
07:52 06 Aug 23
Pampa Liska
Pampa Liska
18:43 28 Jul 23
Salon Lidiya Beauty jsem si od prvního okamžiku doslova zamilovala! Dokonale totiž odpovídá mým představám o tom,jak má vypadat skvělá,profesionální a odborná práce i péče o klienta.Byla jsem u paní Lidiye na kosmetice au slečny Janičky na pedikúře a musím říct,že svou práci opravdu ovládají po všech stránkách.Vše delají pečlivě,s citem,rozumem,láskou a lidským přístupem. Jsou velice milé,přátelské,pracují se zájmem a s klienty mají výborné výsledky!👍A já (na to,jaký jsem skeptik a jen tak mě něco nepřesvědčí 😀)jsem sem šla s naprosto intuitivní důvěrou a má intuice mě rozhodně nezklamala!Tento salon jednoznačně doporučuji a jsem ráda,že jsem ho v Praze 6 objevila,budu totiž chodit už jenom sem k těmto neskutečně šikovným ženám!! 😉👌👍
Marketa Slezakova
Marketa Slezakova
13:51 22 Jul 23
Syn má jako fotbalista pořád problémy s nehty, v LydiaBeauty se mu opravdu věnovali celou hodinu a nohy mu dali do pořádku, také doporučili, jak se o nohy v kopačkách starat. Děkujeme!
Lucie Kobližková
Lucie Kobližková
10:12 07 May 23
Šla jsem do salonu Lidiya beauty poprvé a "naslepo". Líbily se mi fotografie nehtů na facebookových stránkách, tak jsem se rozhodla salón zkusit. Nehty naprosto nádherné, precizní manikura, hezky vypilované tvary, precizně namalovaná francie. Cena průměrná, čas nových gelových nehtů s francií zhruba 2.5h. Rozhodně doporučuji!
Martina Fantova
Martina Fantova
17:59 05 May 23
Nejlepší pedikúra, na které jsem kdy byla. Slečna je velice sikovna, precizní. Nohy vypadají jako z časopisu modelek 😂, moc doporučuji.
Ditta Pfefferová
Ditta Pfefferová
06:38 23 Apr 23
Salon jsem navstivila nekolikrat, vzdy slo nejen o poctivou a peclivou praci, ale i vlidne a laskave jednani, ktere povazuji v dnesni dobe za velmidulezite. Ochota a preciznost provedene prace jsou zde samozrejmosti, novou pracovnici je slecna Jana, k niz jsem se objednala na pedikuru, nesmirne pecliva a zodpovedna s prirozenou schopnosti pecovat o Vas od prvniho okamziku. Vysoce hodnotim profesionalni vykon a peci o klienta u vsech tri pracovnic salonu a jsem za takovy pristup opravdu vdecna.
Vesna Lowderova Hájkova
Vesna Lowderova Hájkova
14:37 19 Jan 23
Vynikající komunikace, vstřícnost, slusnost a jako výsledek precizní provedení manikury i pedikury, které jsou po 3 týdnech bez škrábnuti a jediného kazu. Asi nejprofesionalnejsi služba, kterou jsem zažila.Navic krasne, nadstandardně ciste prostředí.
Barbora Klíčová
Barbora Klíčová
05:12 15 Aug 21
Dnes jsem si zašla z kliniky do "servisu" 🙈😄@lidiyabeauty9 Můj oblíbený salon se přestěhoval na jinou adresu: Bělohorská 1685/80, Praha 6 Břevnov!!!Moc děkuji za super služby, vynikající kávu, moc hezké a útulné prostředí, moc doporučuji. Na poslední fotce je tým salonu @lidiyabeauty9 včetně skvělé milé šikovné přátelské ochotné paní majitelky salónu (dáma uprostřed na fotce)
Zobrazit všechny recenze
js_loader