Lidiya Beauty salon Praha 6

Lash lifting řas

Lash lifting řas pro Prahu 6

Lash lifting řas

Pokud máte dlouhé, ale rovné řasy, pak je tato procedura vhodná právě pro Vás. Technika lash lifting řasy natočí nabarví barvou a váš pohled a barva očí díky tomu vyniknou. Zajímá Vás kolik lash lifting řas stojí? Podívejte se do našeho ceníku služeb. Výsledek toho jak lash lifting řas vypadá můžete vidět v naší galerii.  

Lash lifting řas Praha 6 Lidiya Beauty Salon Břevnov

Ceník lash liftingu řas a úprav od Lidiya Beauty Praha 6

Řasy a obočí Cena
Lash lifting řas + barvení
1 190 Kč

Často kladené otázky týkající se Lash liftingu řas

Lash lifting je kosmetický postup, při kterém se zvedají a zvýrazňují přirozené řasy. Během procedury se používá speciální směs nebo roztok, který pomáhá vyklenout řasy a dodá jim zdvižení, tvar a objem.

Samotná procedura lash liftingu trvá obvykle 45 minut až 1 hodinu. Doba se může lišit v závislosti na salonu a technikách, které používají.

Výsledky lash liftingu zpravidla vydrží 6 až 8 týdnů. Po této době řasy postupně přirozeně spadnou a vrátí se do svého původního stavu. Údržba a doba trvání výsledků se mohou lišit u každé osoby v závislosti na růstu a kvalitě řas.

Lash lifting by neměl být bolestivý. Během procedury se na řasy aplikuje speciální roztok, který nezpůsobuje nepohodlí. Někteří lidé však mohou cítit mírné mravenčení nebo nepříjemný pocit, který rychle odezní.

Po lash liftingu se obvykle doporučuje vyvarovat se používání řasenky nebo jiných make-upových produktů na řasy po dobu 24-48 hodin. To pomáhá zajistit, že řasy se správně ustálí ve svém zvýšeném tvaru.

Lash lifting je obecně bezpečný postup, ale u některých lidí se mohou objevit dočasné vedlejší účinky. Mezi ně patří mírné zarudnutí, citlivost očního okolí nebo svědění. Tyto příznaky obvykle odezní do několika hodin nebo dnů.