Lidiya Beauty salon Praha 6

Laminace obočí

Laminace obočí pro Prahu 6

Laminace obočí

je vhodná pro dlouhé neposedné chloupky. Chloupky se zafixují nahoru a efekt působí přirozeně a upraveně. Laminaci navíc zdokonalí barva, která dodá obočí ostřejší perfektní tvar. Obočí vydrží upravené dlouho a ušetří vám spoustu práce s úpravou při Vaší kosmetice. Zajímá Vás na kolik laminace obočí přijde? Podívejte se do našeho ceníku. Chcete vidět jak vypadá naše práce a laminace obočí, podívejte se do galerie.

Laminace obočí Praha 6 Lidiya Beauty

Ceník laminace a úprav obočí od Lidiya Beauty Praha 6

Řasy a obočí Cena
Úprava obočí
250 Kč
Barvení obočí barvou
250 Kč
Barvení obočí henou
350 Kč
Barvení řas
250 Kč
Úprava + barvení obočí barvou
500 Kč
Úprava + barvení obočí henou
600 Kč
Laminace + úprava + barvení obočí
890 Kč
Lash lifting řas + barvení
1 190 Kč

Často kladené otázky týkající se laminace obočí

Laminace obočí je postup, při kterém se obočí vyhlazuje, fixuje a tvaruje pomocí speciálních látek. Používají se chemikálie, které obočí vyhlazují, zpevňují a dodávají mu objem.

Celý proces laminace obočí obvykle trvá přibližně 30 až 60 minut, v závislosti na technice použitém kosmetičkou a požadovaném výsledku.

Výdrž laminace obočí se může lišit u jednotlivých osob, ale obecně se pohybuje mezi 4 až 6 týdny. Postupem času se účinek postupně snižuje, protože nové chloupky začínají růst a obočí se přirozeně mění.

Laminace obočí by neměla být bolestivá. Během postupu může dojít ke kontaktu s citlivou pokožkou, ale většina lidí ho považuje za bezbolestný. Pokud však máte citlivou pokožku nebo jste alergičtí na některé z používaných látek, může se vyskytnout nepříjemný pocit.

I když existují sady na laminaci obočí pro domácí použití, doporučuje se nechat tento postup provést profesionální kosmetičkou. Profesionálové mají potřebné znalosti, dovednosti a produkty k provedení laminace obočí bezpečně a efektivně.

Laminace obočí by se měla vyhnout lidem s infekcí obočí, popáleninami nebo poraněním v oblasti obočí. Také lidé s citlivou pokožkou nebo alergickými reakcemi na používané látky by se měli poradit s odborníkem nebo se vyhnout laminaci obočí.