Manikúra je kosmetická procedura, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou. Manikúra se používá jak z čistě kosmetických důvodů, tak i z lékařských v případě, že je kolem nehtů nějaká virová, či plísňová infekce.

  Manikúra je často nabízena ve specializovaných kosmetických salónech a nehtových studiích jako je to naše. Součástí manikúry může být i lakování nehtů či aplikace umělých nehtů.

  Ruce potřebují péči stejně jako vaše pleť. Jsou namáhané prací a změnami teplot, proto jim dopřejte zkrášlující a zároveň příjemnou péči. Upravené ruce a nehty jsou vizitkou nejenom žen, ale i mužů. Nabízíme Vám proto rozmanité služby v oblasti manikúry.

  Masáž ruky zlepšuje přívod a odvod krve ve tkáních, velmi příjemně prohřívá dlaně a pomáhá odplavování odpadních látek pryč z těla. Jedná se o masáž a uvolnění prstů, dlaní, zápěstí, předloktí až po masáž ramen. Tato masáž je balzámem nejen pro ruce, ale i pro duši. Velký význam má zejména u administrativních profesí, kde nebývají ruce a paže v dostatečné činnosti.

  Délka masáže: 20 min

  Pedikúra je název pro péči o nohy. Podle živnostenského zákona jde o řemeslné služby zahrnující speciální koupele, změkčování kůže, nanášení masek, masáže, upravování, lakování, stříhání a broušení nehtů na nohou. Je možné provádět i speciální úkony jako uvolňování zarostlých nehtů, obrušování ztvrdlé kůže pat a nehtů. Pedikúra zahrnuje i depilaci nohou.

  Pedikúra zahrnuje i depilaci nohou. U pedikúry jde především o zdraví nohou, i když estetický vzhled nelze také zanedbat.

  Hladké nohy jsou pro ženu nutností a pro muže výhodou při sportu. Dlouhodobá depilace voskem odstraňuje kořínky chloupků i s cibulkou. Depilaci nohou provádíme teplým voskem. Jedná se o nejrozšířenější a 100 % přírodní metodu pohodlného odstraňování nežádoucích chloupků.

  Potřebujete ulevit unaveným nohám a dopřát jim zaslouženou masáž? Přijďte k nám!

  © Lidiya Beauty 2020

  Lidiya Beauty | Bělohorská 65 - Břevnov | 169 00 Praha 6